У ДФС розповіли, як можна отримати розстрочку на ПДВ (інфографіка)


У ДФС розповіли, як можна отримати розстрочку на ПДВ (інфографіка)

В Україні бізнесменам, які ввозять в країну обладнання на суму від 11,3 млн євро і 1,4 млн дол., Державна фіскальна служба надає розстрочку податку на додану вартість (ПДВ). Станом на 1 червня цього року ДФС прийняла 179 рішень на видачу підприємцям такої розстрочки.

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

Як зазначається, за 60 заявками рішення було прийнято митницями за погодженням з ДФС. Причина – сума податку, заявлена до розстрочки, становить понад 1 млн грн.

“Найбільша сума розстрочки надана Київською митницею ДФС – 1,9 млн євро і 712,5 тис. дол., Харківською митницею ДФС – 2,3 млн євро і Хмельницькою митницею ДФС – 1,5 млн євро і 185,5 тис. дол. і Дніпропетровською митницею ДФС – 1,3 млн євро (у валюті контракту)”, – йдеться в повідомленні.

Отримати розстрочку можна при ввезенні обладнання для власного виробництва в легкій, металообробній, харчовій промисловості, будівельній галузі, медичного обладнання та скловиробів.

Станом на 1 липня цього року, заявки на отримання розстрочки по ПДВ склали понад 313 бізнесменів. Розглянуто було 307 заяв. Щодо 80-ти з них підприємці отримали негативну відповідь. Розстрочку їм не дали в зв’язку з податковими боргами, наявними на їхніх підприємствах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua