Індустріалбанк підтвердив право на участь у валютних інтервенціях із запитом кращого курсу


Індустріалбанк підтвердив право на участь у валютних інтервенціях із запитом кращого курсу

Національний банк України визначив перелік банків, які зможуть брати участь у валютних інтервенціях у формі запиту щодо найкращого курсу через функціонал RFQ у ІІІ кварталі поточного року. Відповідно до критеріїв відбору банків, у валютних інтервенціях шляхом запиту кращого курсу можуть брати участь 20 фінансових установ, які за підсумками попереднього кварталу мали кращий загальний рейтинг серед банків-учасників міжбанківського ринку.

Порядок проведення нової форми валютних інтервенцій НБУ затвердив в кінці жовтня 2016 року. Згідно з документом, для проведення такого виду інтервенції НБУ робить запит у банків ціни на купівлю-продаж іноземної валюти через торгово-інформаційні системи (ТІС). Після отримання пропозицій банків НБУ укладає угоду з тим банком, який запропонував найкращу ціну.

Інтервенції в формі запиту кращого курсу проводяться з початку 2017 року рамках Стратегії валютних інтервенцій НБУ на 2016-2020 роки. Спершу їх проводили тільки за допомогою RFQ. НБУ обирає 20 банків, які можуть використовувати цей функціонал, на основі рейтингу кращих учасників міжбанківського ринку за попередній квартал. Рейтинг визначають три критерію: обсяг операцій купівлі-продажу валюти між банками, обсяг таких операцій між банком і клієнтами, а також обсяг активів банку. Цей перелік не обмежує участь усіх інших банків у валютних інтервенціях у формі запиту щодо найкращого курсу через функціонал Matching.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:Індустріалбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua