Російський Сбербанк відсудив донецьку кондитерську фабрику АВК за борги


Російський Сбербанк відсудив донецьку кондитерську фабрику АВК за борги

Господарський суд Донецької області частково задовольнив позов російського Сбербанку у справі №905/21/17 і стягнув за борги в 56 мільйонів доларів Кондитерську фабрику АВК, розташовану в окупованому Донецьку.

Про це з посиланням на ухвалу суду від 12 червня повідомляє Finbalance.

Як зазначається в судовому рішенні, стягнення майна відбудеться через торги.

Згідно з судовими матеріалами, заставна вартість Донецької кондитерської фабрики (за договором про відкриття кредитної лінії №04-В/09/22/ЮО від 15.10.2009) становила 45,6 млн грн.

Нагадаємо, що в рамках цього ж кредитного договору в січні 2018 року Госпсуд Закарпатської області видав наказ про стягнення за борги перед Сбербанком і кондитерської фабрики АВК на Закарпатті.

А в січні 2019 року Господарський суд Києва відновив провадження про стягнення на предмет застави за позовом банку до Кондитерської фабрики АВК в Луганську.

Компанії АВК належать три заводи – в Дніпрі, Луганську і Донецьку (контроль над двома останніми компанія втратила – ред). Загальна кількість співробітників – 3,5 тис. осіб.

До 2014 року 70% доходів АВК припадало на російський ринок, на ньому група займала 6% ринку шоколадної продукції. Після введення Росією ембарго того ж року цей ринок був повністю втрачений.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua