Перший робот-прибиральник для океану пройшов випробування


Перший робот-прибиральник для океану пройшов випробування

Пластикове забруднення океану – це серйозна проблема, і вчені зайняті вивченням можливих засобів для її вирішення. Наприклад, італійські фахівці створили робота SILVER 2 (Seabed Interaction-Legged Vehicle for Exploration and Research 2), який буде займатися очищенням морського дна від пластику, передає New Atlas.

Оригінальний робот – SILVER – був анонсований в минулому році; його розробляли як засіб для підводних досліджень для біологів, геологів, фотографів і т. д. SILVER 2 здатний на те саме, проте основне його призначення – збір пластику. SILVER 2 має шість ніг, за допомогою яких пересувається по морському дну, долаючи можливі перешкоди; а досліджує навколишнє середовище робот за допомогою двох камер з високою роздільною здатністю. Перший підводний тест SILVER 2 пройшов недалеко від порту Ліворно, найбільшого порту Тоскани.

По завершенні розробки 9-кілограмовий робот повинен буде знаходити і прибирати мікропластик; поки, втім, він лише чекає встановлення роботизованої руки, за допомогою якої буде збирати пластикові пакети, пляшки і т. д. Як зазначається, SILVER 2 не призначений для автономної роботи: він буде управлятися дистанційно. Вказується, що робот може занурюватися на глибину до 200 метрів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua