У Києві можна оплатити проїзд у громадському транспорті за допомогою ще одного сервісу для смартфона


У Києві можна оплатити проїзд у громадському транспорті за допомогою ще одного сервісу для смартфона

У традиційного квитка для проїзду в пасажирському транспорті з’явилася ще одна альтернатива – електронний QR-квиток від Portmone. З ним оплатити проїзд можна прямо з екрана свого смартфона.

Про це повідомили в компанії.

Такий квиток вже можна купити онлайн в оновленому додатку.

“Процес купівлі QR-квитка максимально простий і не вимагає від користувача якихось особливих знань або умінь. Спочатку встановіть на свій смартфон мобільний додаток. Далі на головному вікні виберіть розділ Проїзд в Києві, звідки купіть необхідну кількість QR-квитків. Ціна одного квитка становить 8 гривень, а при його купівлі відсутня комісія і будь-які приховані платежі”, – кажуть у компанії, яка розробила додаток.

Для оплати проїзду піднесіть екран смартфона з зображенням QR-квитка до валідатора і дочекайтеся, поки додаток і зчитувальний пристрій проінформують про успішну оплату. У додатку можна подивитися кількість квитків, що залишилися, а також точний час і дату вже використаних.

Зараз КМДА робить все можливе, щоб якомога швидше обладнати валідаторами весь громадський транспорт: фунікулер, трамваї, метрополітен, автобуси, тролейбуси, міська електричка, маршрутні автобуси.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua