Найбільш інноваційні міста світу (інфографіка)


Найбільш інноваційні міста світу (інфографіка)

Технології та інновації перебувають сьогодні в центрі уваги всіх тих, хто думає про майбутній розвиток нашого світу. У нещодавньому дослідженні Innovation Geographies представлено ​​сотню міст з найбільш розвиненими інноваційними екосистемами і активною підтримкою талантів.

Прогнозовано, Сан-Франциско – столиця Кремнієвої долини – очолив рейтинг. І хоча американські міста непогано представлені в списку, азіатські не поступаються. Токіо, Сінгапур, Пекін і Сеул – всі вони представлені в першій десятці.

Пекін сьогодні – місто з найбільшим числом стартапів-єдинорогів, після Кремнієвої долини, звісно. Також він є третім найбільш привабливим містом для венчурного фінансування в світі. Шанхай і Шеньчжень також потрапили до топ-20, що знову-таки підтверджує домінування великих міст Китаю як центрів інновацій.

З європейських міст до топ потрапили, ясна річ, Лондон і Париж. Також виділяється технічний квартет Мюнхен, Берлін, Амстердам і Стокгольм, зокрема, Берлін перетворюється на епіцентр для “цифрових кочівників” з усієї Європи.

За межами США і Європи лідирують австралійські магаполіси Сідней і Мельбурн, які також потрапили до топ міст, де розвивають таланти. Комфортний стиль життя і інфраструктура, запропоновані цими містами, приваблюють фахівців, що робить їх сильними претендентами на світову конкуренцію.

В рамках дослідження було також зроблено цікавий висновок щодо ролі нерухомості та її впливу на привабливість міст для талантів. На думку авторів, нерухомість сьогодні починає відігравати ключову роль у розвитку міст, допомагаючи їм ставати стійкішими, позаяк будівлі стають розумнішими і екологічнішими.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua