0 800 307 555
0 800 307 555

Вибрали найкращу рекламну кампанію банківських продуктів за 2018 рік


Користувачі і експерти вибрали найкращу рекламну кампанію банківських продуктів за 2018 рік.

За перемогу в номінації «Найкраща рекламна кампанія» змагалися топ-менеджери банків, які провели успішні рекламні кампанії і змогли підвищити впізнаваність бренду.

Переможців визначала команда журі та користувачі сайту «Мінфін». Їх просили відповісти на запитання: рекламу якого банку ви пам’ятаєте і на якому ресурсі її бачили? Перемога присуджувалася банку, за який проголосувало більше людей.

До трійки найкращих банків, рекламні кампанії яких найбільше запам’яталися користувачам, увійшли Альфа-Банк Україна, monobank і ПУМБ. В кінцевому підсумку перемогу здобув Альфа-Банк Україна.

«У нас багато хороших продуктів, про які варто розповідати, і ми намагаємося робити це креативно. За що хочу, в першу чергу, подякувати і привітати нашу команду маркетингу. На мій погляд, значною мірою ми зобов’язані перемогою нашій літній кредитній рекламній кампанії, яка була присвячена найкращій кредитній картці «Максимум» від Альфа-Банку і її перевагам для тих, хто збирається у відпустку.

В кінці минулого року ми також запропонували клієнтам travel-картку, з якої 3% всіх оплачених карткою щоденних покупок накопичуються на бонусному рахунку. Ці бонуси можна витратити на оплату будь-яких туристичних послуг. Запуск картки супроводжувала цікава рекламна кампанія. Ролик показував сім’ю, яка йде уздовж лінії прибою: все, що чути глядачу – це шепіт хвиль і крики чайок. Ідея цієї реклами – занурити глядача в атмосферу відпочинку і релаксу, пов’язати наш продукт з позитивними емоціями», – прокоментував перемогу в номінації директор департаменту з розвитку роздрібних продуктів Альфа-Банку Україна Євген Благінін.

Він також нагадав, що минулого року банк активно просував такі продукти, як «Кредит за 59 хвилин» і депозит «Розумний» зі зростаючою ставкою до 21%.

Банкір озвучив плани на 2019 рік: «Ми намагаємося використовувати максимальну кількість каналів просування: телебачення, інтернет, зовнішню рекламу. Нещодавно Альфа-Банк Україна став учасником програми «Бонус до депозитів» на сайті «Мінфін». Ми пропонуємо клієнтам «смачні умови» та розіграші грошових призів. Наприклад, зараз у нас діє акція за депозитом «Розумний», в рамках якої вкладники можуть виграти 50 тис. грн на здійснення своєї мрії».

Церемонія нагородження найкращих банків України FinAwards 2019 пройшла 15 травня в столичному клубі D.Fleur.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Рекламний ринок
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Опитування
В Контексті Finance.ua