Facebook змінює правила онлайн-трансляцій


Facebook змінює правила онлайн-трансляцій

Соцмережа Facebook змінила правила прямих включень після жахливих терористичних атак у Новій Зеландії, щоб її послуги не завдавали шкоди і не поширювали ненависть.

Відтепер люди, які порушили певні правила, включаючи політику щодо небезпечних організацій і окремих осіб, будуть обмежені у використанні Facebook Live.

Крім того, соцмережа запланувала дослідження, як уникнути випадків, коли люди модифікують відео, щоб уникнути його виявлення і переписати пізніше.

Компанія інвестує $7,5 млн в дослідження щодо вдосконалення технології аналізу зображень і відео.

Раніше контент, розміщений з порушенням стандартів соцмережі, компанія видаляла. Якщо порушення щодо змісту продовжувались, Facebook-акаунти блокували на деякий час. Тепер правила стають суворішими саме для живих трансляцій. Той, хто порушує “серйозні правила” Facebook, буде обмежений у використанні Live протягом певних періодів часу – наприклад, 30 днів – починаючи з першого порушення. Наприклад, того, хто поділився посиланням на заяву терористичної групи без контексту, буде негайно заблоковано для використання Live протягом певного періоду часу.

“Ми плануємо поширити ці обмеження на інші сфери протягом найближчих тижнів, починаючи з попередження того, щоб ці ж люди створювали оголошення на Facebook”, – зазначає компанія.

“Ми визнаємо напруженість між людьми, які віддають перевагу необмеженому доступу до наших послуг, і обмеженням, необхідним для безпеки людей у ​​Facebook. Наша мета – мінімізація ризику зловживань в режимі Live, що дозволяє людям користуватися живими стрімами позитивним чином”, – зазначила компанія.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua