В Україні почали антидемпінгове розслідування щодо імпорту сталевих труб з Китаю


В Україні почали антидемпінгове розслідування щодо імпорту сталевих труб з Китаю

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) у вівторок, 14 травня, ухвалила рішення про початок антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну сталевих безшовних гарячедеформованих труб з Китаю.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

Зазначено, що в міністерство зі скаргою звернувся національний виробник, який стверджує, що в 2015-2018 роках ціни імпорту сталевих безшовних гарячедеформованих труб з КНР були нижчими за ціни на подібний товар національного виробника, а в 2018 році ціни імпорту були нижчими за собівартість товару національного виробника.

Воночас, за даними відомства, в 2018 році проти 2015 року зростання обсягів імпорту сталевих безшовних гарячедеформованих труб з Китаю склало 356%.

“Комісія встановила, що національний виробник навів достатньо доказів, на підставі яких можна вважати, що імпорт в Україну сталевих безшовних гарячедеформованих труб походженням з КНР міг здійснюватися за демпінговими цінами. Тому МКМТ ухвалила рішення про початок антидемпінгового розслідування”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, МКМТ також ухвалила рішення про продовження на 3 місяці терміну проведення антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну прутків з вуглецевої і легованої сталей з Білорусі та Молдови.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua