Інфляція в квітні прискорилася


Інфляція в квітні прискорилася

Інфляція в Україні у квітні 2019 року в річному вираженні – порівняно з квітнем 2018 року – становила 8,8%, прискорившись з 8,6% у річному вираженні місяцем раніше.

Як повідомляється на сайті Державної служби статистики України, зростання цін у квітні проти попереднього місяця становило 1% після зростання на 0,9% у березні проти лютого.

Порівняно з груднем 2018 року споживчі ціни у квітні зросли на 3,4%.

За інформацією Держстату, найбільше зростання цін у річному вираженні зафіксовано на овочі – 47,1%, залізничний пасажирський транспорт – 28,9%, автодорожній пасажирський транспорт – 24,6%, послуги каналізації – 24,2%, природний газ – 22, 9%.

Зниження цін зафіксовано на яйця (25,3%), фрукти (22,5%), цукор (5,3%), паливо та олії (0,2%). Також повідомляється, що базова інфляція в Україні у квітні становила 7,4% у річному вираженні, 0,4% – проти попереднього місяця, 2,1% – проти грудня 2018 року.

Держстат нагадав, що дані наводяться без урахування окупованого Криму і Севастополя, а також окупованих територій у Донецькій і Луганській областях.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua