Міністр енергетики прокоментував закон про "зелені" аукціони


Міністр енергетики прокоментував закон про "зелені" аукціони

Верховна Рада, ухваливши закон про “зелені” аукціони для інвесторів відновлюваних джерел енергії (ВДЕ), врегулювала проблему завищених цін на “зелену” е/е в Україні, найвищих в ЄС, вважає міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик.

“Верховна Рада, нарешті, обмежила тарифи (на відпуск е/е ВДЕ – ІФ), що виходять за рамки розуміння”, – заявив міністр під час “Години запитань до уряду” у Верховній Раді в п’ятницю, відповідаючи на запитання депутатів про справедливість ухваленого в четвер закону.

І.Насалик наголосив, що тарифи на “зелену” е/е мають формуватися ринковим шляхом, а не встановлюватися адміністративно, як це було досі.

Він також зазначив, що для домогосподарств зберігається можливість отримання “зеленого” тарифу, допустиму потужність їх установок збільшено з 30 кВ до 50 кВ.

Довідка Finance.ua:

  • Вчора Верховна Рада прийняла Закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення конкурентних умов виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії”.
  • У ході обговорень законопроекту Рада відмовилась забороняти встановлення домашніх сонячних електростанцій на землі.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування