Вийшло оновлення Chrome 74: темна тема і оптимізації безпеки


Вийшло оновлення Chrome 74: темна тема і оптимізації безпеки

Компанія Google випустила оновлення Chrome 74 для користувачів Windows, Mac, Linux, Chrome OS і Android. У цій версії головним нововведенням є поява підтримки Dark Mode для користувачів Windows. Аналогічна функція вже є на macOS, починаючи з випуску Chrome 73.

При цьому цікаво, що в самому браузері немає перемикача тем. Щоб активувати темне оформлення, потрібно в Windows 10 переключити тему на темну. Після цього браузер автоматично потемніє.

Це означає, що користувачі не можуть використовувати Chrome Dark Mode незалежно від теми ОС, що може бути досить неприємно, оскільки більшості користувачів подобається контролювати зовнішній вигляд кожного додатка, а не покладатися на загальносистемні параметри.

Інші нові функції, додані в Chrome 74, пов’язані з веб-розробкою. Зокрема, це стосується нелегальних завантажень, які можуть ініціювати рекламні блоки. Вони використовують пісочницю iframes, завантажуючи на ПК шкідливий файл.

Також інженери Google видалили можливість відкривати нову вкладку, коли поточна сторінка закривається. Такий метод є «улюбленим» способом атаки комп’ютера протягом останніх кількох років. Також він застосовувався операторами рекламних ферм.

Версія браузера для мобільної ОС Android отримала функцію Data Saver, яка є новим механізмом збереження даних. Однак подробиць про його роботу поки що немає. Відомо лише, що це заміна розширенню Chrome Data Saver для настільних комп’ютерів і мобільних пристроїв

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування