0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Президент підписав Закон про соцпослуги


Президент підписав Закон про соцпослуги

Президент Петро Порошенко підписав Закон про соціальні послуги № 4607.

Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.

У пояснювальній записці йдеться, що в ході підготовки законопроекту був вивчений досвід правового регулювання у сфері надання соцпослуг у Франції і Великобританії.

Передбачається виплата компенсації постачальникам соціальних послуг:

  • Недержавні організації (громадські, релігійні та ін.) – це 70% мінімальної зарплати в погодинному розмірі, але не більше ніж 360 годин на місяць (це 17,59 грн за кожну годину).
  • фізособи можуть надавати соціальні послуги на непрофесійній основі (без проходження навчання та дотримання держстандартів) тільки своїм родичам.
  • Такі послуги повинні надавати професіонали, які можуть бути з державного, комунального або недержавного секторів, зокрема громадські, благодійні, релігійні організації, а також фізичні особи-підприємці, які надають їх без здійснення підприємницької діяльності.
  • Соціальні послуги залежно від терміну надання можуть бути екстрені, постійні, тимчасові та одноразові.

Базові соцпослуги (домашній догляд, догляд; підтримувальне проживання; соціальна адаптація; соціальна інтеграція та реінтеграція; надання притулку; екстрене (кризове) втручання; консультування; соціальний супровід; представлення інтересів; посередництво (медіація); соціальна профілактика; натуральна допомога; фізичний супровід осіб з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату та пересуваються у візках, а також з порушенням зору; переклад мовою жестів; догляд та виховання дітей в умовах, наближених до сімейних; супровід під час інклюзивного навчання; інформування.

Набуде чинності: – наступного дня після офіційної публікації і діятиме з 1 січня 2020 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування