0 800 307 555
0 800 307 555

Таскомбанк продовжує розвиток мережі Private banking


Private banking ТАСКОМБАНКУ продовжує розвиток мережі регіональних представництв преміального банкінгу. Ми раді повідомити про відкриття VIP-центру в Тернополі.

«Ключова відмінність програми Private banking ТАСКОМБАНКУ в тому, що крім висококласного індивідуального обслуговування клієнтів ми пропонуємо обслуговування і їх бізнесу. Наші клієнти можуть обговорити й вирішити з персональним менеджером банку будь-які фінансові питання. Сьогодні подібна бізнес-модель роботи з VIP-клієнтами є унікальною на українському ринку і я дуже задоволений, що тепер у гарному місті Тернопіль ми зможемо це продемонструвати », — підкреслив Олег Поляк, Заступник Голови Правління ТАСКОМБАНКУ.

Private banking ТАСКОМБАНКУ орієнтований на вимогливого клієнта, який досяг успіхів у бізнесі й прагне бездоганного сервісу. Це стоється абсолютно всього: від підвищеного рівня комфорту, приватності й безпеки відділень до індивідуального підходу в комунікаціях з персональним менеджером банку. Тому в ТАСКОМБАНКУ приділяють максимум уваги якості послуг Private banking та їх доступності в різних містах країни, постійно розвиваючи мережу регіональних представництв преміального банкінгу. Нині Private banking ТАСКОМБАНКУ представлений у Києві, Дніпрі, Одесі, Львові, Полтаві, Кропивницькому, Харкові та вже в Тернополі.


Відеопрезентація відділень Private banking

АТ «ТАСКОМБАНК» — універсальний комерційний банк, що надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і фізичним особам. Банк входить у Групу «ТАС» — одну з найбільших інвестиційно-фінансових груп країни. За розмірами активів входить у ТОП-20 найбільших банків країни. ТАСКОМБАНК успішно розвиває роздрібний бізнес, малий та середній бізнес та електронну комерцію. Залишається одним з лідерів у роботі з корпоративними клієнтами. Постійно інвестує в технологічні інновації, розвиває дистанційні канали. Банк постійно укріплює свої ТОП-ові позиції в провідних національних рейтингах надійності й стабільності. Входить у трійку банків з найбільшим рівнем надійності депозитів, за версією РА «Стандарт Рейтинг». Банк інвестує в оновлення й модернізацію продуктів, процесів, процедур, якість обслуговування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Таскомбанк
Опитування
В Контексті Finance.ua