0 800 307 555
0 800 307 555

Українців через величезний борг масово позбавили виплат за лікарняними


Українців через величезний борг масово позбавили виплат за лікарняними

Борг в 1,6 млрд гривень з виплати лікарняних має фонд соціального страхування, який затримує їх за кілька тижнів. Більш того, цієї осені виплати можуть і зовсім припинитися.

Про це повідомила уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова.

“На сьогоднішній день заборгованість фонду з виплатою тільки допомоги з тимчасової непрацездатності становить 1,6 млрд грн, при цьому термін затримання становить 27 календарних днів. Крім того, як мені стало відомо, є загроза, що у вересні страхові виплати можуть зовсім припинитися”, – говорить Денисова.

Як пояснила Омбудсмен, за інформацією директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Сергія Нестерова, заборгованість з виплати застрахованим особам матеріального забезпечення виникла у зв’язку з ухваленням дефіцитного бюджету Фонду на 2019 рік.

Приводом для розмови з чиновником, за її словами, стали численні звернення громадян щодо значної затримки оплати лікарняних.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua