0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін визначив міністерства для перевірки бюджетних видатків


Кабмін визначив міністерства для перевірки бюджетних видатків

Кабінет міністрів України схвалив розпорядження про проведення в 2019 році оглядів видатків державного бюджету в окремих сферах, згідно з яким до цього процесу залучаються п’ять міністерств.

Як повідомляється на сайті Міністерства фінансів, в цьому переліку міністерства освіти і науки, охорони здоров’я, енергетики та вугільної промисловості, соціальної політики, аграрної політики. Як пояснили в Мінфіні, огляд покаже доцільність розподілу державних видатків, дасть можливість виявити неефективні або неактуальні, допомагаючи визначити пріоритети бюджетного фінансування. Відзначається, що огляди проводитимуть робочі групи за участю представників відповідних міністерств, Мінфіну і незалежних експертів.

За результатами огляду робочі групи до 1 грудня нададуть уряду звіти, на підставі яких може бути прийнято рішення про коригування Бюджетної декларації та проекту державного бюджету на плановий період.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua