764
Коболєв перерахував на благодійність всю зарплату за лютий і березень
— Казна та Політика
Нинішній голова НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв, щодо якого суд відкрив провадження про отримання премії, повідомив, що з січня заробив і перерахував на благодійність 3,29 мільйона гривень.
Про це йдеться в повідомленні НАК “Нафтогаз” в Twitter.
“Як і обіцяв, звітую про перерахування всіх коштів, які заробляю в Нафтогазі, на благодійність. З моменту ухвалення рішення я вже зробив 5 перерахувань – залишок зарплати за січень, повну зарплату за лютий і березень. Загалом 3 296 547 грн”, – заявив Коболєв.
6 березня прем’єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що Кабмін всупереч рішенням Наглядової ради НАК “Нафтогаз України” заявив, що не буде продовжувати контракт з Андрієм Коболевым і оголосить конкурс на заміщення посади голови правління “Нафтогазу”.
За матеріалами: Дзеркало Тижня
Поділитися новиною
Також за темою
«Зроблено в Україні»: посилено вимоги до публічних закупівель (основні зміни)
Які компанії сплатили найбільше «податку на Google»: дані ДПС
Надходження військового збору зросли в 4 рази
Інфляція в Україні сповільнюється: як змінилися ціни
Надходження від єдиного внеску зросли майже на 22%
Військовим після полону щомісяця виплачуватимуть 50 тис. грн: президент підписав закон