0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Visa відкриє криптовалютний підрозділ


Visa відкриє криптовалютний підрозділ

Платіжна система Visa відкриє криптовалютний підрозділ, зараз вона шукає співробітників, які будуть в ньому працювати.

Вакансія менеджера, що відповідає за реалізацію стратегії корпорації з розвитку в криптовалютній екосистемі, опублікована на сайті smartrecruiters.com, повідомляють “Вєдомості”.

У вимогах до кандидатів вказується, що він повинен мати глибокі пізнання в галузі блокчейнів з обмеженим доступом, а також розуміння наявних рішень для платіжних систем. Знання криптографії буде плюсом, йдеться в повідомленні. Visa розглядає кандидатів з досвідом роботи від чотирьох до семи років, три з яких повинні бути в сфері управління фінтехпродуктами або роздрібних платежів.

Керівник Visa Crypto Team буде спостерігати за передовими технологіями, особливо за тими, які базуються на принципах відкритого коду, а також на впровадженні їх у власні рішення корпорації, уточнює компанія.

У жовтні 2018 року генеральний директор Visa Альфред Келлі говорив, що його компанія може почати використовувати криптовалюти лише в довгостроковій перспективі.

«Ринку спочатку потрібно повірити в те, що криптовалюти рухаються від статусу товарів до платіжних засобів», – пояснював він у бесіді з CNBC. До цього фінансовий директор Visa Васант Прахбу в інтерв’ю виданню Financial Times називав криптовалюти фінансовою бульбашкою для недосвідчених інвесторів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування