0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

В Україні побільшало шахрайських операцій з платіжними картками


В Україні побільшало шахрайських операцій з платіжними картками

Частка шахрайських операцій із платіжними картками в Україні в 2018 році зросла до 92 грн на 1 млн грн операцій із 77 грн у 2017 році.

Про це повідомила заступник директора департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Національного банку України Ольга Васильєва в ході круглого столу в Києві.

Читайте також: Виявлено вірус, призначений для крадіжки платіжних даних

“За 2018 рік статистика щодо шахрайських операцій зросла. У 2018 році на 1 млн грн операцій із платіжними картками 92 грн припадає на незаконні операції, тоді як у 2017 році – 77 грн. Середній чек за незаконними операціями у 2018 році становить приблизно 2,5 тис. грн, тоді як у 2017 році – 2,1 тис. грн”, – сказала О. Василєва.

За її словами, найбільший відсоток шахрайських операцій займає інтернет, а також фішинг із використанням методів соціальної інженерії.

О.Василєва відзначила важливість підвищення фінансової грамотності населення для зниження рівня карткового шахрайства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки Кримінал
Все, що ми знаємо про:НБУ
В Контексті Finance.ua
Опитування