0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Главу найбільшої біржі біткойнів засудили до умовного терміну


Главу найбільшої біржі біткойнів засудили до умовного терміну

Токійський окружний суд засудив екс-главу найбільшої в минулому біржі Mt.Gox, яка торгувала біткойнами, Марка Карпелеса до 2,5 років позбавлення волі з відстрочкою вироку на 4 роки.

Він визнаний винним у підробці електронних записів, зокрема, в тому, що були переписані дані в системі, в результаті чого вдалося підвищити баланс коштів на рахунках компанії. Водночас він був визнаний невинним в розтраті коштів вкладників.

Восени 2013 року біржа перевела близько 340 млн єн (близько $3 млн) з рахунків клієнтів на свій корпоративний рахунок. Потім в лютому 2014 року біржа призупинила на невизначений термін операції з біткойнами під приводом збою комп’ютерної системи, яким нібито могли скористатися зловмисники для використання коштів вкладників.

Потім стало відомо, що вкладники не можуть зняти свої гроші з віртуальних рахунків, а ще через кілька днів біржа оголосила про припинення всіх операцій “в інтересах вкладників” і оголосила про “зникнення” 850 тис. біткойнів (за курсом на той момент близько 48 млрд єн, або більш $450 млн). Незабаром біржа оголосила про своє банкрутство. На біржі було зареєстровано понад 1,1 млн віртуальних рахунків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування