Microsoft робить доступним сервіс Xbox Live для ігор на Android і iOS


Microsoft робить доступним сервіс Xbox Live для ігор на Android і iOS

Компанія прагне зробити ігри та сервіси для Xbox доступними на різних платформах.

Про те, що Microsoft планує відкрити Xbox Live для платформ iOS і Android, стало відомо ще в 2014 році. Тепер компанія нарешті розширює можливості свого сервісу, надавши розробникам мобільних ігор новий SDK, який дозволить їм використовувати всі основні функції Xbox Live, такі,як досягнення, Gamerscore, статистика персонажів, списки друзів, батьківський контроль і багато іншого.

Microsoft прагне зробити ігри та сервіси для Xbox доступними на різних платформах. Розробники зможуть вибирати можливості Xbox Live для інтеграції їх у свої ігри – і все це буде доступно через єдиний обліковий запис Microsoft. “Ми дуже віримо в спільноту, і Xbox Live перебуває в самому центрі нашої ігрової спільноти. Якщо ви подивитеся, що нам вдалося вже зробити, особливо з Minecraft.

За останні кілька років ми перенесли Xbox Live на всі платформи, де є Minecraft. Ми дійсно об’єднуємо всі ці спільноти, надаючи єдиний досвід для геймерів”, – заявив на прес-конференції віце-президент Microsoft і голова Cloud Gaming Карім Чоудрі (Kareem Choudhry).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua