Concord bank привів в Україну інтернет-еквайринг від Apple Pay


Тепер усі власники онлайн-бізнесів можуть швидко підключити платежі Apple Pay до свого інтернет-магазину або платіжного сервісу. А їхні клієнти більше не будуть вводити довгі карткові реквізити кожного разу при оплаті товару. Вся оплата перетвориться в один дотик FaceID або TouchID

Щоб швидко підключитися, досить залишити заявку тут

Вже кожен п’ятий українець – користувач айфона. Конкорд банк став другим банком після Приват банка і першим з недержавних банків, що запустив опцію інтернет-еквайринг від Apple Pay.

ЩО ЦЕ ТАКЕ

Це швидкий і зручний спосіб оплати товарів або послуг на вашому сайті для власників пристроїв Apple (iPhone, iPad, Apple Watch і останні MacBook). Користувачі один раз зберігають свої банківські картки в Apple Wallet і далі роблять покупки в додатках і браузері Safari без введення платіжних даних, одним дотиком через TouchID або FaceID.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

1. Ваш клієнт один раз додає картку в Wallet від Apple Pay; 2. Обирає товар на сайті і під товаром натискає «оплатити за допомогою Apple Pay»; 3. Замість введення реквізитів картки, клієнт підтверджує платіж TouchID або FaceID. Або введенням пароля; 4. Оплата успішна!

Дані банківських карток не зберігаються в пристроях і нікуди не передаються при оплаті

ЯК ПІДКЛЮЧИТИ ТА СКІЛЬКИ ЦЕ КОШТУЄ
Процедура підключення – безкоштовна, займає мінімум часу.

Для підключення просто залиште контактні дані тут і протягом хвилини з вами зв’яжеться менеджер Конкорд банку для уточнення даних.

А підключитися до стандартного інтернет-еквайрингу можна тут.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:КОНКОРД КВ №3
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua