0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

У Китаї добудовують перший у світі горизонтальний хмарочос (фото)


У Китаї добудовують перший у світі горизонтальний хмарочос (фото)

В Китаї завершується будівництво першого в світі горизонтального хмарочоса в рамках проекту Raffles City Chongqing, який вже назвали інженерним дивом.

Про це повідомляє CNN.

“Після шести років будівництва з використанням сучасних інженерних технологій, ми пишаємося тим, що в Raffles City Chongqing знакова архітектурна форма, яка нагадує потужний парус, рухається вперед”, – сказав заступник генерального директора і директора з інформаційних технологій CapitaLand China Лукас Лог.

Як зазначається, “небесний міст” довжиною 250 метрів називається Crystal і вважається одним з найвищих у світі. Після відкриття там буде знаходитися оглядова галерея, небесні сади, пейзажний басейн і різні ресторани.

Саме ця горизонтальна споруда об’єднує всі інші конструкції комплексу Raffles City Chongqing. В ньому також буде розміщуватися торговий центр площею 230 тисяч кв. м, 1400 квартир, готель і 160 тисяч кв. м офісних приміщень.

Проект був розроблений всесвітньо відомим архітектором Моше Сафді.

Восьмий і останній хмарочос Raffles City Chongqing вартістю 3,8 млрд доларів був недавно завершений. Відкриття “небесного мосту” відбудеться вже цього року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування