Рецепти й лікарняні: Супрун анонсувала нові опції eHealth


Рецепти й лікарняні: Супрун анонсувала нові опції eHealth

Українська делегація взяла участь у четвертому саміті глобального цифрового партнерства у сфері охорони здоров’я (Global Digital Health Partnership) в Індії.

В ході саміту Україна підписала міжнародну декларацію в галузі електронної системи охорони здоров’я, повідомляє МОЗ.

“Українська делегація, за участю представників МОЗ, взяла участь у Global Digital Health Partnership. Разом з представниками країн з усього світу обговорювали глобальне співробітництво у сфері розробки та імплементації нових підходів з точки зору сучасних технологій”, – йдеться в повідомленні.

За словами в. о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, були досягнуті домовленості про подальшу співпрацю України з іншими країнами у розвитку цифрового здоров’я.

“На заході була ухвалена The Delhi Declaration on Digital Health. Кейси інших країн можуть стати хорошими прикладами для наслідування для нас. Де в чому ми самі можемо стати прикладом для інших. Я розповіла колегам про нашу систему eHealth і на якому етапі її впровадження ми перебуваємо зараз”, – зазначила Супрун.

За її словами, “електронне здоров’я” вже працює в Україні.

“Ми відкриваємо цей ринок для IT-бізнесу і вводимо прозорі і однакові для всіх правила. Пацієнти вже відчувають ці зміни і з задоволенням використовують надані їм нові можливості – запис до лікаря онлайн або моніторинг ходу трансформації охорони здоров’я. Список доступних опцій буде розширено вже в цьому році: рецепти на ліки, лікарняні листи, історії хвороби – все це плануємо зробити доступним в електронному режимі”, – заявила Супрун.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МОЗ України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua