0 800 307 555
0 800 307 555

IDC: світова ємність засобів зберігання даних до 2023 року подвоїться


IDC: світова ємність засобів зберігання даних до 2023 року подвоїться

Компанія International Data Corporation (IDC) прогнозує швидке зростання навантаження на системи зберігання даних всіх рівнів.

У дослідженні Global StorageSphere розглядаються накопичувачі і сховища різного типу. Це, зокрема, носії інформації для мобільних пристроїв, накопичувачі для персональних комп’ютерів і серверів, а також платформи зберігання даних корпоративного рівня і хмарного типу.

При складанні прогнозу враховується як реалізація нових накопичувачів і розгортання/розширення сховищ, так і вихід з ладу і виведення з систем пристроїв, що раніше використовувалися.

Отже, повідомляється, що до 2023 року встановлена ​​ємність засобів зберігання даних в світовому масштабі збільшиться більш ніж удвічі в порівнянні з минулим роком.

Дослідження International Data Corporation свідчить про те, що обсяги генерованої інформації в найближчі роки будуть стрімко зростати. Цьому, зокрема, мають сприяти мобільні мережі п’ятого покоління (5G), розвиток яких приведе до появи якісно нових інтерактивних сервісів і спровокує бум Інтернету речей.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua