0 800 307 555
0 800 307 555

Ажіотажний попит населення на валюту онлайн пішов на спад


Ажіотажний попит населення на валюту онлайн пішов на спад

ПриватБанк відзвітував про підсумки першого тижня надання послуги валютообміну для фізичних осіб в інтернет- та мобільному банкінгу Приват24: обсяги купівлі доларів стабілізувалися на рівні нижче $1 млн на день.

З 7 лютого українським банкам дозволили проводити з фізичними особами операції обміну валюти онлайн в межах ліміту 150 тис. грн на добу. Тоді 7 банків оголосили про запуск цієї послуги. Найбільші обсяги валютообмінних операцій у перший день були зафіксовані в ПриватБанку.

ПриватБанк повідомив, що з 7 по 13 лютого його клієнти купили $7,11 млн, а продали йому – $2,64 млн. Попит на євро також був високим: клієнти купили за тиждень 2,11 млн євро, продали – 0,91 млн євро.

Але щоденна динаміка показує, що якщо в перші два робочі дні нової послуги клієнти скуповували по $1,5-2 млн на день, то цього тижня ажіотаж закінчився – сума не перевищувала $1 млн.

При цьому середня сума почала зростати, що означає зниження кількості невеликих транзакцій (система Приват24 дозволяє купити навіть $1, чим користувалися клієнти для тестування опції).

Обсяг продажу доларів становив $0,4-0,5 млн на день (без урахування вихідних).

На ринку євро не було пікових сплесків: обсяги продажу і купівлі в будні дні не змінювалися.

Про аналогічний тренд зниження ажіотажу повідомили і в проекті «монобанк» (Універсал Банк).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Опитування
В Контексті Finance.ua