Україна опинилася серед лідерів Європи за кількістю компаній в сфері ШІ


Україна опинилася серед лідерів Європи за кількістю компаній в сфері ШІ

Компанія Deep Knowledge Analytics підготувала звіт Artificial Intelligence Industry in Eastern Europe 2018, в якому досліджується стан ринку штучного інтелекту. Як виявилося, Україна увійшла до трійки лідерів серед країн Східної Європи за кількістю компаній, що працюють у сфері штучного інтелекту.

За даними Deep Knowledge Analytics в Україні налічується 57 компаній, які працюють в сфері ШІ. Це третій результат для східноєвропейського регіону. Більше таких компаній зустрічається лише у Польщі (110) та Росії (133). При цьому в Україні всього 11 інвесторів галузі, це п’ятий показник для регіону.

Читайте також: У Топ-50 ІТ-компаній України оновилася трійка лідерів

При цьому наголошується, що Україна лідирує за кількістю аутсорсинг-компаній в сфері штучного інтелекту – причому не тільки в Східній, а й у Західній Європі. Всього таких організацій в країні налічується 26, тоді як у всьому світі їх є 226. Таким чином, на Україну припадає 11,5% від загальносвітової кількості аутсорсинг-компаній в сфері ШІ. Також наголошується, що за даними LinkedIn, в Україні понад 2000 компаній-розробників у сфері ШІ.

Більшість українських компаній з галузі штучного інтелекту працюють над програмним забезпеченням (38%). Серед інших популярних напрямків – інформаційні технології, чатботи і ШІ-асистенти, фінтех-рішення та розважальні продукти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua