0 800 307 555
0 800 307 555

В лютому кияни отримають квитанції за електроенергію вже від нового постачальника


В лютому кияни отримають квитанції за електроенергію вже від нового постачальника

З 1 січня 2019 року в Києві почав роботу новий постачальник електричної енергії, який приймає платежі від побутових споживачів за новими реквізитами.

Про це на брифінгу повідомив директор нової компанії-постачальника “Київські енергетичні послуги” Віктор Мельников.

“З 1 січня постачальником електричної енергії є компанія “Київські енергетичні послуги” для понад 1,2 мільйона побутових споживачів Києва”, – сказав він.

За його словами, в лютому всі споживачі почнуть отримувати рахунки саме від цієї компанії, відповідно в платіжці при оплаті рахунку будуть нові реквізити.

Читайте також: У НКРЕКП повідомили, як можна оптимізувати витрати на оплату е/е

“При оплаті рахунку у відділеннях банку або пошти кожен має проконтролювати правильне внесення реквізитів нової компанії “Київські енергетичні послуги”, – пояснив він.

Мельников зазначив, що крім традиційних видів оплати, також продовжує діяти спосіб оплати через особистий кабінет або платіжні системи.

“Особистий кабінет на сайті нашої компанії має всі необхідні функції, щоб передати показання використаних обсягів електроенергії”, – сказав він.

Директор компанії повідомив, що логін і пароль, який споживачі використовували на сайті минулого постачальника залишається такими самими і для сайту нової компанії.

“Для використання особистого кабінету у нас на сайті логін і пароль залишається такими самими, не потрібно знову проходити реєстрацію”, – зауважив Мельников.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua