ТАСКОМБАНК дарує додаткові бонуси до +5% до ставки по вкладу


ТАСКОМБАНК дарує додаткові бонуси до +5% до ставки по вкладу

Свято депозитних відсотків для вкладників — фізичних осіб! Беріть участь в акції ТАСКОМБАНКУ — отримуйте підвищений дохід до 21% річних за депозитом «Стабільний».

З 1 лютого до 30 квітня всі, хто оформить у банку вклад «Стабільний» на строк 6, 9 або 12 місяців, додатково отримають до +5% річних у гривні до діючої ставки за вкладом.

Оформлюйте депозит «Стабільний» у будь-якому відділенні ТАСКОМБАНКУ, обирайте на місці скретч-картку, стирайте захисне поле і відразу ж дізнавайтеся розмір свого додаткового бонусу. Скористатися пропозицією можуть як діючі, так і нові клієнти.

«Наші клієнти — це наш найцінніший актив и ми завжди готові відповісти взаємністю на довіру з їх сторони. Акція «Свято депозитних відсотків» вже давно стала традиційною в нашому банку. Кожен може випробувати удачу, витягти свій бонус та отримати більше прибутку на здійснення своїх мрій та потреб», — коментує акцію Денис Раковський, Директор з продажів роздрібного бізнесу АТ «ТАСКОМБАНК».

Більш детальну інформацію щодо акції дізнавайтеся за телефоном Контакт-центру: 0 800 503 580, а також на сайті банку. Знайти найближче відділення ТАСКОМБАНКУ можна тут.

Акція проводиться по всій території України, крім АР Крим та частини Донецької і Луганської областей.

Офіційні правила акції

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Таскомбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua