0 800 307 555
0 800 307 555

В НБУ назвали найбезпечніший спосіб використання платіжних карток


В НБУ назвали найбезпечніший спосіб використання платіжних карток

Найбезпечнішим способом використання платіжних карток є операції в торговельній мережі, беручи до уваги збитки, які понесли українці і банки через шахрайські оборудки в інтернеті і через банкомати.

Про це заявив заступник начальника управління роздрібних платежів Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Національного банку України Владислав Дикий.

Читайте також: Через систему електронних платежів за рік пройшло 25 трлн грн – НБУ

У НБУ зазначили, що минулого року найбільша кількість шахрайських оборудок з платіжними картками проводилися у мережі Інтернет та стосувалася методів соціальної інженерії, коли зловмисники входять в довіру до держателів карток та випитують у них персональні дані, реквізити платіжних карток або спонукають власників рахунків до здійснення переказу коштів на користь шахраїв.

“Загалом у першому півріччі 2018 року на 1 мільйон гривень видаткових операцій з використанням платіжних карток лише 64 гривні припадали на незаконні оборудки. За підсумками 2017 року ця сума становила 77 гривень, в 2016 році – майже 110 гривень”, – сказав Дикий.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:НБУ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua