0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

TKEY DMCC здійснить запуск платіжної системи Tkeycoin


TKEY DMCC здійснить запуск платіжної системи Tkeycoin

Незабаром в СНД, РФ і ОАЕ компанією TKEY DMCC буде здійснено запуск унікальної платіжної системи, створеної на технологічній платформі Tkeycoin. За допомогою неї користувачі зможуть здійснювати онлайн і офлайн безпечні і надійні внутрішні і транскордонні транзакції.
Звітна система буде працювати через єдиний платіжний шлюз, що забезпечує обробку і маршрутизацію перекладів. На першому етапі програмний модуль буде працювати з Tkeycoin, а в перспективі і з усіма іншими цифровими валютами. В офлайнових торгових точках відбуватиметься автоматична конвертація цифрових платежів у валюту кінцевого одержувача.

Призначеним для користувача інструментом нової системи буде ПО для ОС Android і iOS, з його допомогою через Apple Pay і Google Pay будуть доступні онлайн і офлайн криптовалютні платежі за послуги і товари. У перспективі функціонал системи «приросте» мультиобміном, що дозволяє одержувачу платежу здійснювати самостійний вибір валюти прийому.
Зараз продовжується емісія акцій TKEY DMCC з розміщенням на біржі. Важливо відзначити, що попит на ці акції збільшився у два з половиною рази після новини про запуск системи мобільних і банківських платежів Tkeycoin.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:TKEY DMCC
В Контексті Finance.ua
Опитування