0 800 307 555
0 800 307 555

Переможці акції "Отримуй більше з мобільним гаманцем Kredopay" отримали бонуси в Програмі винагород Mastercard


Переможці акції "Отримуй більше з мобільним гаманцем Kredopay" отримали бонуси в Програмі винагород Mastercard

Підведено підсумки акції «Отримуй більше з мобільним гаманцем KredoPay» від «Кредобанку». Головний приз акції – 20 000 балів у Програмі винагород Mastercard отримав киянин Сергій Долматов.

Додаткові призи акції отримали ще 35 клієнтів «Кредобанку». Зокрема, 5 учасникам акції були нараховані винагороди в 10 000 балів, 10 клієнтам — винагороди в 5000 балів, а ще 20 клієнтам — винагороди по 1000 балів Програми винагород Mastercard.

Акція «Отримуй більше з мобільним гаманцем KredoPay» тривала з 30 листопада до 31 грудня 2018 року. Для участі у ній було достатньо завантажити нову версію мобільного гаманця для безконтактних розрахунків KredoPay, зареєструвати платіжну карту банку та розраховуватися смартфоном у торгово-сервісній мережі. За кожну транзакцію гаманцем нараховувалися додаткові бали — втричі більше порівняно зі звичайною операцією. Нарахування всіх додаткових балів та винагород було завершено 23 січня.

«Безконтактні розрахунки смартфоном — не тільки зручний та безпечний спосіб розрахунків, а й можливість отримати додаткові винагороди. Вітаємо всіх учасників та переможців акції та нагадуємо, що бали Програми винагород Mastercard можна витратити на різноманітні приємні подарунки з каталогу або ж компенсувати ними будь-яку операцію за платіжною картою, зроблену в торгово-сервісній мережі чи в Інтернеті» — говорить виконавчий директор напрямку електронного та карткового бізнесу АТ «Кредобанк» Олександр Овчарук.

Цифровий гаманець «KredoPay» був запущений у 2017 році та на той момент став першим в Україні рішенням, реалізованим на платформі Mastercard Enablement Digital Service (MDES), що перетворює будь-який пристрій з відповідними технічними параметрами на платіжний інструмент для безконтактних розрахунків. У грудні 2018 року KredoPay було оновлено, завдяки чому додаток став працювати у фоновому режимі та здійснювати безпечні розрахунки без додаткових авторизацій — для розрахунків до 100 гривень досить «засвітити» екран смартфона, а для транзакції на суму понад 100 гривень потрібно розблокувати смартфон будь яким способом, який підтримує Android (відбитком пальця, пін-кодом, face unlock або іншим способом). Нова версія гаманця зберегла корисні функції попередньої – управління в реальному часі лімітами на суму і кількість трансакцій, а також перегляд залишку за платіжною картою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Кредобанк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua