0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Кредитна карта "Максимум" приєднується до програми лояльності Cash'U CLUB


Кредитна карта "Максимум" приєднується до програми лояльності Cash'U CLUB

Альфа-Банк Україна продовжує розвивати програму лояльності Cash’U CLUB і, дбаючи про інтереси своїх клієнтів, розширює список карт-учасниць клубу. З 1 лютого 2019 року «клубний» статус набуває найпопулярніша кредитна карта банку – «Максимум». Тепер замість стандартного кешбека в 500 грн власники карти отримують бонуси за будь-які покупки і можуть повернути до 10 000 грн щомісяця, просто обмінявши бонуси на реальні гроші.

Чому з Cash’U CLUB вигідно?

По-перше, бонуси нараховуються за всі покупки. Нагадаємо, раніше по карті «Максимум» діяв кешбек тільки на три категорії: кафе і ресторани – 5%; АЗС – 3%; супермаркети – 2%.

Крім того, кожен місяць власник карти вибирає три підвищені категорії, за якими бонуси збільшують до 40 разів. Новий місяць – нові категорії для вибору!

Альфа-Банк Україна ретельно підбирає перелік підвищених категорій, враховуючи сезонні і позасезонні покупки клієнтів, таким чином, кожен учасник Cash’U CLUB знайде категорію, яка принесе йому максимальне збільшення бонусів. Наприклад, в період новорічних свят найактуальнішими категоріями були «Іграшки», «Цукерки», «Кафе», «Розваги», «Кіно» та «Таксі», тому кожна з них отримала свій коефіцієнт зростання. Оплачуючи картою покупки в магазині солодощів або квитки на атракціони, клієнти збільшували бонуси в 15, 20, а то і 40 разів.

По-друге, для того, щоб використати бонуси і повернути гроші, не потрібно чекати якоїсь певної дати, як це буває з традиційним кешбеком. Управління бонусним рахунком завжди під рукою у мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine у розділі Cash’U CLUB. Гроші можна повернути в будь-який момент – достатньо просто натиснути кнопку «Використати бонуси» і вибрати покупку зі списку доступних до повернення. Мінімальна сума, яку учасник може повернути грошима, становить всього 50 грн. Стежити за накопиченням бонусів і поверненням реальних грошей за покупки на карту учасники можуть у розділі «Історія нарахування та списання» у мобільному додатку, щоб наочно переконатися, яку вигоду приносить програма лояльності!

Швидше встановлюйте або оновлюйте Alfa-Mobile Ukraine і, починаючи з 1 лютого 2019 року, активно накопичуйте бонуси та повертайте гроші за покупки!

По-третє, учасник Cash’U CLUB може оплачувати покупки кредитними і власними коштами. «Кеш’ю»-бонуси будуть нараховані в будь-якому з варіантів.

Чи потрібні ще аргументи на користь карти «Максимум» та Cash’U CLUB?

Ми можемо продовжити список, адже разом з новим статусом карта зберігає за собою всі попередні вигоди кредитки, а це: пільговий період використання кредитних коштів до 55 днів, кредитний ліміт до 200 000 грн, вигідна розстрочка під 0,01% і можливість кредитних канікул. Крім того, з 1 лютого 2019 року карта «Максимум» випускається з чіпом і технологією безконтактної оплати для більшого комфорту і безпеки розрахунків.

Нові клієнти банку зможуть приєднатися до програми Cash’U CLUB протягом 3-х днів після активації своєї безконтактної карти «Максимум».

Більше деталей про програму лояльності Cash’U CLUB читайте на сайті https://cashuclub.com.ua/

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
В Контексті Finance.ua
Опитування