Кредитна карта "Максимум" приєднується до програми лояльності Cash'U CLUB


Кредитна карта "Максимум" приєднується до програми лояльності Cash'U CLUB

Альфа-Банк Україна продовжує розвивати програму лояльності Cash’U CLUB і, дбаючи про інтереси своїх клієнтів, розширює список карт-учасниць клубу. З 1 лютого 2019 року «клубний» статус набуває найпопулярніша кредитна карта банку – «Максимум». Тепер замість стандартного кешбека в 500 грн власники карти отримують бонуси за будь-які покупки і можуть повернути до 10 000 грн щомісяця, просто обмінявши бонуси на реальні гроші.

Чому з Cash’U CLUB вигідно?

По-перше, бонуси нараховуються за всі покупки. Нагадаємо, раніше по карті «Максимум» діяв кешбек тільки на три категорії: кафе і ресторани – 5%; АЗС – 3%; супермаркети – 2%.

Крім того, кожен місяць власник карти вибирає три підвищені категорії, за якими бонуси збільшують до 40 разів. Новий місяць – нові категорії для вибору!

Альфа-Банк Україна ретельно підбирає перелік підвищених категорій, враховуючи сезонні і позасезонні покупки клієнтів, таким чином, кожен учасник Cash’U CLUB знайде категорію, яка принесе йому максимальне збільшення бонусів. Наприклад, в період новорічних свят найактуальнішими категоріями були «Іграшки», «Цукерки», «Кафе», «Розваги», «Кіно» та «Таксі», тому кожна з них отримала свій коефіцієнт зростання. Оплачуючи картою покупки в магазині солодощів або квитки на атракціони, клієнти збільшували бонуси в 15, 20, а то і 40 разів.

По-друге, для того, щоб використати бонуси і повернути гроші, не потрібно чекати якоїсь певної дати, як це буває з традиційним кешбеком. Управління бонусним рахунком завжди під рукою у мобільному додатку Alfa-Mobile Ukraine у розділі Cash’U CLUB. Гроші можна повернути в будь-який момент – достатньо просто натиснути кнопку «Використати бонуси» і вибрати покупку зі списку доступних до повернення. Мінімальна сума, яку учасник може повернути грошима, становить всього 50 грн. Стежити за накопиченням бонусів і поверненням реальних грошей за покупки на карту учасники можуть у розділі «Історія нарахування та списання» у мобільному додатку, щоб наочно переконатися, яку вигоду приносить програма лояльності!

Швидше встановлюйте або оновлюйте Alfa-Mobile Ukraine і, починаючи з 1 лютого 2019 року, активно накопичуйте бонуси та повертайте гроші за покупки!

По-третє, учасник Cash’U CLUB може оплачувати покупки кредитними і власними коштами. «Кеш’ю»-бонуси будуть нараховані в будь-якому з варіантів.

Чи потрібні ще аргументи на користь карти «Максимум» та Cash’U CLUB?

Ми можемо продовжити список, адже разом з новим статусом карта зберігає за собою всі попередні вигоди кредитки, а це: пільговий період використання кредитних коштів до 55 днів, кредитний ліміт до 200 000 грн, вигідна розстрочка під 0,01% і можливість кредитних канікул. Крім того, з 1 лютого 2019 року карта «Максимум» випускається з чіпом і технологією безконтактної оплати для більшого комфорту і безпеки розрахунків.

Нові клієнти банку зможуть приєднатися до програми Cash’U CLUB протягом 3-х днів після активації своєї безконтактної карти «Максимум».

Більше деталей про програму лояльності Cash’U CLUB читайте на сайті https://cashuclub.com.ua/

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua