0 800 307 555
0 800 307 555

Компанія Microsoft побудує дешеве житло за 500 млн доларів


Компанія Microsoft побудує дешеве житло за 500 млн доларів

Microsoft побудує житловий квартал навколо Сіетла, який розташовується поруч з їхньою штаб-квартирою, і витратить на це 500 млн доларів.

Зазначається, що купити житло в Сіетлі дуже складно через відсутність пропозицій на вторинному ринку, тоді як купівля на первинному ринку обійдеться в не менше 500 тис доларів. Проблему хотіли вирішити за допомогою податку в 275 доларів за кожного співробітника компанії, але Amazon був проти.

Наразі Microsoft має в резервах 135 млрд доларів, тому 500 мільйонів доларів переведуть до фонду і поділять на кілька частин: 225 млн дол отримають девелопери за ставкою нижче ринкової, а ще 250 млн доларів віддадуть на підтримку будівництва за ринковими ставками.

Відсотки від позик підуть в цей же фонд. Решту 25 мільйонів доларів планують віддати на підтримку будинків і бездомних, де останніх налічується не менше 12 тисяч. Зараз на проблеми бездомних місто витрачає 90 мільйонів на рік. У плани компанії входить розширення кампусу в Редмонді, де почалася історія компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua