0 800 307 555
0 800 307 555

Швеція заявила про свою відмову від двигунів внутрішнього згоряння


Швеція заявила про свою відмову від двигунів внутрішнього згоряння

У Швеції після 2030 року буде запроваджено заборону на продаж автомобілів з бензиновими або дизельними двигунами. Натомість буде розширюватися інфраструктура для електричних автомобілів.

Про це повідомляє dpa з посиланням на урядову заяву прем’єр-міністра Швеції Стефана Льовена.

Метою такого плану є скорочення викидів вихлопних газів і активізація зусиль для досягнення мети Паризької кліматичної угоди, зазначив новопризначений прем’єр у парламенті під час представлення нового кабінету міністрів. Також уряд намітив план з облаштування по всій країні мережі зарядочних станцій для електроавтомобілів.

Швеція, як і весь Скандинавський регіон, в авангарді боротьби з забрудненням повітря, зокрема всіляко підтримує поступовий відхід від використання автотранспорту з двигунами внутрішнього згоряння.

На дорогах Норвегії вже кожен другий автомобіль – електричний. До 2025 року машин, що працюють на бензині або дизелі, тут не буде зовсім. А в Данії, згідно з планами уряду, на 2030 рік заплановано заборону на продаж дизельних автомобілів.

Швеція стала вже десятою країною, що встановила тимчасові рамки відмови від дизпального і бензину, заявила експерт руху «Грінпіс» Маріон Тіманн і додала, що міжнародна екологічна організація гідно оцінила наміри нового уряду скандинавської держави.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua