0 800 307 555
0 800 307 555

Зубко розповів про пріоритети сільської медицини


Зубко розповів про пріоритети сільської медицини

14 млн українців, які проживають у селах, мають бути забезпечені доступною та якісною первинною медичною допомогою. Це завдання ухваленого Парламентом закону 2206, ініційованого Президентом України Петром Порошенком. Кінцева мета якого — знизити протягом 2-3-5 років смертність українців, які проживають у сільській місцевості, за трьома найбільш поширеними в Україні захворюваннями: серцево-судинними хворобами, бронхіальною астмою, цукровим діабетом.

Це підкреслив віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Читайте також: Гройсман розповів, які медичні дослідження будуть безкоштовними

“Розвиваючи сільську первинну медичну допомогу і за допомогою телемедицини, ми ставимо за мету: за рахунок ранньої діагностики зменшити втричі смертність від інфаркту в селах”, – зазначив Геннадій Зубко.

За його словами, до трьох нозологій сьогодні можна додати ще одну – дерматологію. Адже дерматологічні проблеми має значна частина населення. Консультації саме з дерматології становлять сьогодні 20% звернень.

«Озвучені цілі ми ставимо як на рівні України, так само вони повинні бути поставлені і на рівні кожної сільської амбулаторії в спроможній мережі первинної медичної допомоги. І для 100-відсоткового досягнення цих цілей нам необхідно забезпечити три основні речі: спроможна сільська мережа з необхідною кількістю амбулаторій, сімейний лікар з належними умовами праці (заробітна плата, приміщення, житло, транспорт), сучасне оснащення і головне — можливості телемедичних послуг», – наголосив Геннадій Зубко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua