3607
Заплатиш не за тими реквізитами - маєш борг: експерт розповів, як оплатити електроенергію
— Енергетика
Мешканці Києва у лютому можуть отримати два рахунки за спожиту електроенергію.
Перший – від нового постачальника, а другий – від оператора системи розподілу, в якому є борг за спожиту електроенергію у 2018 році.
Про це розказав комерційний директор ДТЕК Київські електромережі Олександр Бемм.
Це пов’язано з тим, що в Україні розпочався перший етап державної реформи ринку електроенергії: енергопослуги клієнтам відтепер надаватимуть дві різні компанії.
Зокрема, оператор здійснюватиме діяльність виключно з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж, а компанія-постачальник буде займатися постачанням електроенергії споживачам, відповідати за нарахування платежів і розрахунки.
При цьому за спожиту електроенергію у грудні 2018 року та можливі борги необхідно платити оператору.
“Якщо клієнт помилково оплатить заборгованість за іншими реквізитами, то, на жаль, борг залишиться непогашеним. Всім споживачам треба бути уважними у перехідний період, щоб уникнути непорозумінь”, – резюмував Бемм.
За матеріалами: Обозреватель
Поділитися новиною
Також за темою
В Україні запрацював найбільший комплекс систем зберігання енергії на 200 МВт
У росії паливна криза охопила 20 регіонів
«Плата» за купівлю російської нафти: Трамп запропонував ЄС ввести 100%-тарифи проти Індії та КНР
МВФ підрахував втрати Орбана після відмови ЄС від російських нафти і газу
Угорщина підписала контракт на закупівлю газу у Заходу
Угорщина почне видобуток газу на одному з найбільших родовищ світу