441
Експерт розповів про переваги технології Face ID та її використання (інфографіка)
— Фінтех і Картки
Про впровадження технології face-id та переваги її використання розповів finance.ua засновник Facecard Юрій Галузинець на 8-й практичній конференції “Картковий бізнес і технології 2018”, яка проходила 14 грудня в Києві.
Де можна використовувати. Засновник Facecard Юрій Галузинець навів приклад використання цієї технології в Туреччині. Там нещодавно реалізували її в одному з аеропортів. Вхід за допомогою кількох ступенів перевірки, біометрія пальця и обличчя.
Як основну перевагу такого використання він назвав відсутність працівників: “Ви зайшли до аеропорту через свій гейт і вийшли без будь-яких проблем. Подібні рішення нині існують і в Арабських Еміратах, і в Ізраїлі. Це вже реальність.
Ось приклад реалізації в Китаї: перехід на зелене світло. На перехресті знаходиться камера, дисплей. Якщо порушник перейшов на червоне світло, всім це показують. Інформація зберігається, і як наслідок таких порушень – може бути проблема отримання кредитів в банківських установах Китаю. Чи захотіли б давати кредит людині, яка ходить на червоний, а завтра вона кредит не поверне?”

Хто перший. Перша компанія, яка реалізувала платежі за допомогою обличчя, виникла у Фінляндії в 2013 році, але не дожила до 2018 року. Тому Facecard стала другою.
Прогнозований ринок платежів за допомогою обличчя – це 190 мільярдів. Це тільки в США. У серпні ми презентували прийом оплати за допомогою розпізнавання обличчя. Ми перша компанія в Україні, яка зробила можливим такий вид оплати. І друга компанія, яка це реалізувала. Є ще компанія родом з Росії, яка теж це реалізувала.

Основні переваги. Простота використання. “Для того щоб оплатити, нічого не потрібно. Це рішення створено для оффлайну. Воно працює без мобільного пристрою, без картки. Прийшов – показав обличчя – транзакція відбулася. Це може створити високий інтерес, і, як наслідок, трафік. Згадайте, коли відкрився в світі перший магазин без кас. Люди стояли в черзі два тижні, тільки щоб подивитися, як це працює. Так що створюйте те, чого немає на ринку” – зазначив експерт.
Де працює. Це рішення працює суто оффлайн. Ритейл, фінансовий рітейл, платежі. Де є посттермінали і де є каси самообслуговування з будь-якими камерами.
Довідка finance.ua:
- Face ID — сканер об’ємно-просторової форми обличчя людини, розроблений компанією Apple.
- Встановлено в смартфонах iPhone X, XS/XS Max, XR і новіших. Технологія Face ID була представлена компанією Apple 12 вересня 2017 року, замінивши дактилоскопічний датчик «Touch ID».
За матеріалами: Finance.ua
Поділитися новиною