0 800 307 555
0 800 307 555

Компанії по всьому світу тестують чотириденний робочий тиждень


Компанії по всьому світу тестують чотириденний робочий тиждень

Компанії по всьому світу, які скоротили робочий тиждень, виявили, що це призводить до підвищення продуктивності персоналу та зниження професійного вигорання.

Про це пише Reuters.

“Це набагато корисніше, і ми справляємося краще, якщо не працюємо в шаленому темпі”, – говорить Ян Шульц-Хофен, засновник берлінської компанії з розробки програмного забезпечення для управління проектами Planio, яка на початку року надала 10 своїм співробітникам чотириденний тиждень.

У Новій Зеландії страхова компанія Perpetual Guardian повідомила про зниження стресу і про підвищення залученості персоналу після того, як вона ввела 32-годинний тиждень.

Навіть в Японії уряд заохочує компанії, які звільняють для співробітників ранок понеділка.

Федерація британських профспілок (TUC) наполягає на тому, щоб вся країна перейшла на чотириденний тиждень до кінця століття. Цю ініціативу підтримує й опозиційна лейбористська партія.

У TUC стверджують, що короткий тиждень дасть можливість працівникам ділитися з оточуючими створюваними технологіями, такими як машинне навчання і робототехніка.

“Це зменшить стрес від “жонглювання” роботою і сімейним життям і може поліпшити гендерну рівність. Компанії, які вже спробували це, кажуть, що це краще для продуктивності і добробуту персоналу”, – сказала економічна голова TUC Кейт Белл.

Нещодавнє опитування 3 тисяч співробітників у восьми країнах, включаючи США, Великобританію і Німеччину, показало, що майже половина респондентів вважають, що можуть легко виконати свої завдання за п’ять годин на день, якщо будуть працювати без перерв.

Раніше і у Великобританії запропонували скоротити робочий тиждень до чотирьох днів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Опитування
В Контексті Finance.ua