0 800 307 555
0 800 307 555

Порошенко вніс у Раду законопроект про припинення дії Договору про співпрацю між Україною і РФ


Порошенко вніс у Раду законопроект про припинення дії Договору про співпрацю між Україною і РФ

Президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради проект закону про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво та партнерство між Україною та Російською Федерацією.

Згідно з інформацією на сайті парламенту, законопроект №0206 внесено П. Порошенком в понеділок, 3 грудня. При цьому сам текст проекту закону, як і супровідних документів, на сайті поки що не оприлюднено.

Як повідомлялося, 6 вересня 2018 року Рада національної безпеки і оборони України підтримала ініціативу Президента П. Порошенка про непродовження договору про дружбу, партнерство і співпрацю з РФ на 10 років. На засіданні РНБО глава держави заявив, що МЗС України буде віддано доручення в найкоротші строки направити ноту російській стороні про припинення дії вказаного договору: “За результатами засідання РНБО буде рішення та доручення Міністерству закордонних справ у найкоротші строки надіслати відповідну ноту російській стороні”.

Президент України своїм указом 17 вересня ввів в дію рішення РНБО від 6 вересня 2018 року про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією, підписаного 31 травня 1997 року.

Згідно з рішенням РНБО, МЗС України, зокрема, зобов’язаний заявити Російській Федерації про бажання країни припинити дію Договору про дружбу з РФ відповідно до ст. 40 цього договору і внести в установленому порядку на розгляд Президенту України проект закону про припинення дії Договору про дружбу, співпрацю і партнерство між Україною і РФ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua