0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

FinRetail: Дізнайтеся тренди таргетованої реклами. Що працює, а що вже ні


FinRetail: Дізнайтеся тренди таргетованої реклами. Що працює, а що вже ні

23 листопада у Києві проходитиме третя конференція FinRetail 2018.

За задумом організаторів (Finance.ua, компанія BankOnline, фінансовий портал Мінфін, асоціація ВАФК) FinRetail – практична конференція. А це означає, що як спікери, так і гості зможуть обмінюватися досвідом і знаннями, обговорити законодавчі ініціативи, нові правила регулювання ринку і технологічні новації.

До речі, серед спікерів такі особистості, як: Олег Гороховський, Ігор Смілянський, Андрій Радевич і багато інших. Приїде і багато зарубіжних експертів. Ось повний список і програма конференції.

Finance.ua вирішив розповісти, чим кожен зі спікерів може бути корисний нашим читачам. Почнемо серію матеріалів з Віктора Локоткова.

Хто він? Співзасновник школи LVL80-Marketing School. Віктор успішно поєднує лекторську діяльність з практичною роботою з діджитал-промо на різних платформах. Екс-керівник відділу маркетингу в Genius Marketing. Запускав такі проекти, як oll.tv і eda.ua.

Чим готовий поділитися на FinRetail? Віктор розповість про тренди таргетованої реклами. Які “фішки” працюють, які вже не працюють. Як змусити клієнта відгукнутися на вашу рекламу. Як досягти максимального результату при мінімальному бюджеті.

Віктор відкриє багато інсайдів на реальних практичних прикладах. Приходьте і дізнавайтеся більше.

Квиток для вас 🎟️

Дізнатися програму всієї конференції і зареєструватися можна також за посиланням.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування