В Європі зобов'язали повертати до 100% вартості квитка за затримку поїзда


В Європі зобов'язали повертати до 100% вартості квитка за затримку поїзда

Європарламент ухвалив зміни до правил захисту прав пасажирів залізничного транспорту і зобов’язав компанії, які працюють у цій галузі, підвищити рівень роз’яснювальної роботи щодо цього серед користувачів залізничних послуг.

Відповідне рішення розміщене на сайті Європейського парламенту.

Читайте також: В ЄС знижують вартість телефонних дзвінків і повідомлень

«Депутати підвищили компенсацію за затримки більш ніж на годину з 25 до 50 відсотків вартості квитка. Пасажири здобувають це право на додаток до права продовжити подорож або здійснювати його іншими шляхами. За затримку на півтори години пасажирам буде повертатися 75 відсотків вартості квитка, та 100 відсотків – за затримку тривалістю більше двох годин», – йдеться в рішенні Європейського парламенту.

Депутати Європарламенту також обмежили кількість випадків, коли залізничні компанії можуть виправдовувати затримки руху «надзвичайними обставинами».

Європарламент ухвалив уточнені правила щодо захисту прав пасажирів більшістю голосів. Це рішення буде передано на розгляд Ради ЄС, який має почати переговори з державами-членами щодо конкретних формулювань оновленого законодавства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua