0 800 307 555
0 800 307 555

Житомирщина додатково виділить на ремонт доріг 32 мільйони з митних платежів


Житомирщина додатково виділить на ремонт доріг 32 мільйони з митних платежів

До кінця цього року на Житомирщину спрямують 32 мільйони гривень, які область отримала від перевиконання митних платежів, на поточний, середній та капітальний ремонт доріг.

Про зміни до профільної обласної програми повідомив начальник управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської ОДА Роман Крисюк, інформує прес-служба облдержадміністрації.

Читайте також: За рік в Україні відремонтували 3500 кілометрів доріг

“Житомирщина отримала 32 млн грн коштів від перевиконання митних платежів, які спрямують на поточний, середній і капітальний ремонти доріг”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначив Крисюк, «проектом рішення передбачається збільшення фінансування на ремонт доріг за рахунок перевиконання від митниці – збільшити з 136 млн грн до 172 млн грн».

Відзначено, що зміни в обласній програмі розвитку дорожньої інфраструктури і фінансуванні робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг місцевого значення у Житомирській області на 2018 рік, підтримали депутати обласної ради під час засідання комісії з питань бюджету і комунальної власності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua