З якого віку можна взяти в борг у банку: всі нюанси


З якого віку можна взяти в борг у банку: всі нюанси

В Україні згідно із законом з 18 років настає повна дієздатність людини, і вона може брати кредити. Але не всі банки готові його надати.

Finance.ua розбирався, як вік українців впливає на їхню можливість отримати кредит і на його суму:

До 18 років: Єдиний варіант отримати кредит людям, які не досягли 18 років, це звернутися в Приватбанк. (картка «Юніор»).
 
Від 18 років: Починаючи з цього віку і більшість мікрофінансових організацій (в деяких новачки можуть взяти кредит під 0%), а також Приватбанк та Ощадбанк.

Від 21 року: Взяти кредит у цьому віці ще простіше, хоча деякі банки працюють зі старшими клієнтами.

Від 25 років і старше: З цього віку українці можуть стати позичальником практично в будь-якому українському банку. Банкіри готові розглядати людей такого віку як позичальників по всій лінійці своїх кредитних продуктів.

Віковий ліміт: Багато банків максимальний вік позичальника вказують по-різному. Тут цифра коливається від 60 до 69 років.

Детальніше про те, з якого віку і на яких умовах можна взяти кредит в українських банках або МФО, читайте в спеціальному матеріалі Finance.ua.

Портал Finance.ua давно аналізує пропозиції щодо кредитів в Україні. Щоб допомогти вам з вибором кредиту, у нас на сайті працює спеціальний сервіс. З його допомогою можна швидко і комфортно вибрати необхідний саме вам кредитний продукт.

Помічник з кредитів 💰

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування