0 800 307 555
0 800 307 555

Україна сьогодні є дуже сильним гравцем у сфері інновацій - Гройсман


Україна сьогодні є дуже сильним гравцем у сфері інновацій - Гройсман

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє, що сьогодні Україна є дуже сильним гравцем у сфері інновацій, український IT-сектор показує зростання близько 20% щорічно.

“Нам необхідно посилити динамічність зростання, і для цього нам потрібні нові інвестиції. Безумовно, нам потрібні нові технології і не тільки технології, які ми можемо запозичити, але я думаю, що багато хто погодиться, що сьогодні Україна є дуже сильним гравцем в сфері інновацій”, – сказав він під час Київського міжнародного економічного форуму в четвер.

Прем’єр додав, що в секторі інновацій країна показує динамічне зростання, зокрема, значне зростання показує IT-сектор – близько 20% щорічно.

“Ми розуміємо, що нові технології вступають в конфлікт з кількістю робочих місць”, – додав В.Гройсман.

Водночас, він підкреслив, що в Україні є сектори, де створюються нові робочі місця, і офіційне безробіття в країні падає.

Прем’єр також спрогнозував дефіцит робочої сили в майбутньому.

В.Гройсман зазначив, що в Україні є сфери, які мають 10-12-кратний потенціал до зростання, що дозволяє їй бути досить конкурентною в інвестуванні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Опитування
В Контексті Finance.ua