В Україні подешевшав бензин – заправники злякалися падіння нафти


В Україні подешевшав бензин – заправники злякалися падіння нафти

Після затяжного періоду подорожчання в Україні почало дешевшати автомобільне паливо. За вихідні дві великі мережі заправок WOG і ОККО опустили вартість бензинів на 50 коп/л. Тепер літр «п’ятого» в їх мережах коштує 34,99 грн., а «92-й» відпускають по 33,99 грн./л.

Про це свідчать дані щоденного цінового моніторингу консалтингової групи «А-95».

Крім того, в мережах Marshal, Овіс, Катрал в межах 40-50 коп/л. впала вартість дизеля. А на ZOG цей вид палива подешевшав відразу на 1 грн.

У підсумку, середня вартість “п’ятого” бензину в Україні на сьогодні становить 33,04 грн./л (-12 копійок), а літр дизпалива продається в роздробі по 31,77 грн. (-2 копійки).

Експерти відзначають, що ціновий рух не був несподіванкою. А зниження вартості палива викликане корекцією світових цін на нафту, які після зростання до 85$/бар. наприкінці минулого тижня впали нижче $81/бар.

Крім того, в останні кілька тижнів курс долара не тільки перестав зростати, але і почав впевнено знижуватися, опустившись нижче психологічного рівня 28,0 грн./$. Що додатково стимулює заправників опускати цінники на стелах.

За оцінками експертів, в найближчий тиждень паливо в Україні продовжить дешевшати. Раніше вони прогнозували, що, виходячи з факторів, що склалися, сумарно бензин і дизель можуть подешевшати приблизно на 1 грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua