0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Хмельницький хоче побудувати біля аеропорту Київ готель і ангари для літаків


Хмельницький хоче побудувати біля аеропорту Київ готель і ангари для літаків

У безпосередній близькості до аеропорту Київ ім. Сікорського (Жуляни) можуть побудувати готель, який надаватиме недорогий нічліг пасажирам повітряної гавані.

Про можливості реалізації цього проекту повідомив засновник інвестиційної групи UFuture, що вклала кошти в розширення терміналу А, Василь Хмельницький, повідомляє ЦТС.

За його словами, перш ніж будувати готель, необхідно провести аналітичну роботу, проте якщо зробити акцент на недороге проживання, попит на цю послугу має бути.

“Це треба аналізувати, виходячи з кількості людей, яку аеропорт пропускає. Треба дивитися, скільки літає киян і скільки людей з інших міст – саме вони будуть користуватися послугами готелю. Але це точно має бути тризірковий готель, номер в якому коштував би від 50 до 70 дол. за добу”, – зазначив Хмельницький.

Також, на його думку, є потреба в ангарах для повітряних суден.

“Тут також було б непогано побудувати ангари для літаків. Взимку (для ремонтних і регламентних робіт на ВС – ред.) потрібен спеціальний режим, тому, якби ми побудували ангари, це було б затребувано”, – розповів він.

На питання про те, чи є вже якісь конкретні плани щодо будівництва цих об’єктів, представник інвестгрупи відповів, що вони можуть бути складені вже після введення в експлуатацію нової частини терміналу А Жулян.

“У нас обмежений ресурс. Ми спочатку добудуємо термінал, запустимо, почнемо отримувати з нього дохід, і, виходячи з цього, будемо робити розрахунки”, – підсумував Хмельницький.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування