0 800 307 555
0 800 307 555

"Нафтогаз" планує залучати інвестиції в сферу відновлюваної енергії


"Нафтогаз" планує залучати інвестиції в сферу відновлюваної енергії

НАК “Нафтогаз України” вважає перспективним інвестиційним напрямком розвиток відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) і активно обговорює з можливими міжнародними партнерами відповідні проекти.

Про це повідомив голова правління НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв на Ukrainian Week в Лондоні.

Читайте також: Нафтогаз утримав $9 млн переплат Газпрому за транзит

“У нашій стратегії відновлювана енергетика має великий розділ, і це великий інвестиційний напрямок, в який ми плануємо вкладати гроші в найближчому майбутньому”, – сказав він.

А. Коболєв повідомив, що поки що “Нафтогаз” запускає невеликі СЕС поруч з газотранспортною системою “Укртрансгазу”, однак його плани більші.

“Ми розробили список потенційних проектів, які ми зараз обговорюємо з міжнародними інвесторами”, – зазначив голова правління компанії.

Він підкреслив, що перевагою компанії є наявність юридично чистих ділянок, розташованих по всій Україні, більшість з яких вже підключено до енергосистеми.

Голова “Нафтогазу” також заявив, що вважає видобуток сланцевого газу перспективним напрямком для України. “Україна може видобувати багато сланцевого газу безпечно і дружньо для екології”, – вважає А. Коболєв.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Нафтогаз України
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua