Українці почали активніше класти гроші на депозити у гривні


Українці почали активніше класти гроші на депозити у гривні

Обсяг депозитів населення у національній валюті у платоспроможних банках в Україні у вересні проти попереднього місяця зріс на 2,8% – до 258,7 млрд грн, депозити в іноземній валюті збільшилися на 1,4% – до 8,7 млрд дол.

Про це повідомляє НБУ з посиланням на оприлюднені Національним банком України попередні дані “Грошово-кредитної статистики” за вересень.

“Обсяг гривневих депозитів банків зріс на 1,5% – до майже 502 млрд грн. Найбільш активно банки залучали кошти населення”, – зазначили у НБУ.

Притоку коштів на депозитні рахунки домогосподарств, поміж іншого, як повідомляється, сприяло збереження високих темпів зростання заробітної плати.

“Обсяг депозитів домашніх господарств у національній валюті в платоспроможних банках зріс на 2,8% – до 258,7 млрд грн, депозити в іноземній валюті (у доларовому еквіваленті) збільшилися на 1,4% – до 8,7 млрд дол. США”, – повідомили у Нацбанку.

При цьому обсяг гривневих депозитів бізнесу у платоспроможних банках залишився практично на рівні попереднього місяця – 242,5 млрд грн, тоді як кошти в іноземній валюті (у доларовому еквіваленті) зросли на 1% – до 5,3 млрд дол. США, додали у НБУ.

До речі, завдяки програмі «Бонус до депозиту» від Finance.ua у наших читачів є можливість отримувати відчутну прибавку до процентної ставки Ощадбанку. Для участі в програмі потрібно всього три кроки.

Отримати бонус до депозиту

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua