0 800 307 555
0 800 307 555

Ford, Uber і Lyft покращуватимуть транспортну інфраструктуру міст


Ford, Uber і Lyft покращуватимуть транспортну інфраструктуру міст

Компанії Ford, Uber і Lyft оголосили про співпрацю в рамках проекту SharedStreets («Загальні Дороги») з метою поліпшення мобільності у містах.

SharedStreets — анонімний центр обміну даними, зібраними постачальниками транспортних послуг, приватними компаніями, державними установами тощо. Платформа перетворює несумісні формати даних про транспортній системі з різних джерел на загальнодоступний глобальний стандарт.

Читайте також: Омелян розповів, які проекти в Україні вимагають першочергових інвестицій

SharedStreets надає універсальну мову для цифрового опису кожного аспекту міських вулиць. Це допомагає держструктурам і приватному сектору ефективніше управляти транспортною інфраструктурою з тим, щоб знизити загальну смертність на дорогах і підготувати міста до майбутнього технологічного прогресу.

Партнерство Ford, Uber і Lyft, як очікується, дасть міській владі безпрецедентний доступ до даних про дорожній рух. Це полегшить ухвалення рішень в питаннях планування та інвестицій в міру того, як в містах буде розвиватися каршерінг і автономний транспорт.

Завдяки угоді компанії, які співпрацюють у сфері мобільності, також отримають довгоочікуваний загальний стандарт для обміну даними між містами, де локальні вимоги до формату наразі сильно різняться.

За підтримки Ford буде розроблений універсальний стандарт даних для аналізу в режимі реального часу попиту на паркувальний простір і його доступність.

Uber вперше в історії надасть дані про швидкість руху транспортних засобів в містах по всьому світу.

У свою чергу, Lyft надаватиме анонімні агреговані дані про поїздки на таксі в провідних містах світу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua